» Regulamin

Regulamin

VADEREMPIRE.PL  - Jest oficjalną platformą do sprzedaży produktów sygnowanym logiem  zespołu VADER
Wszystkie przedmioty które można nabyć poprzez platformę są oficjalnie zatwierdzone przez zespół VADER co można potwierdzić kontaktując się z zespołem.

Właścicielem platformy oraz prowadzącym sklep jest firma:
WITCHING HOUR PRODUCTIONS
BARTŁOMIEJ KRYSIUK
ul.ARMII LUDOWEJ 78
15-170 BIAŁYSTOK
POLAND
+48 510 052 468
NIP:966-131-03-63
REGON:36005574
www.witchinghour.pl
biuro@witchinghour.pl
 
PRODUKTY:
 
- Wszystkie produkty, które możesz kupić w naszym sklepie są oryginalne, fabrycznie nowe, pochodzą z legalnych źródeł, oraz są zatwierdzone przez zespół VADER do oficjalnej sprzedaży
- Wszystkie produkty które zaznaczone są jako DOSTĘPNY  posiadamy u siebie na stanie magazynowym  nie musimy ich sprowadzać można je kupić „od ręki”.
- W przypadku produktów oznaczonych jako : WKRÓTCE podajemy datę dostępności towaru jednakże data ta może ulec zmianie , odpowiednio skróceniu lub wydłużeniu dostępności danego towaru.
- W przypadku produktów :NA ZAMÓWIENIE podajemy przybliżoną datę wykonania, produkcji lub sprowadzenia towaru , zaznaczmy iż data jest przybliżona i może ulec zmianie jednocześnie zawsze informujemy zamawiającego o zmianach w datach dostarczenia produktu.
 
ZAMÓWIENIA:
 
-Zamówienia złożone w naszym sklepie wysyłamy w ciągu 48 godzin od czasu otrzymania zamówienia.
-W przypadku zamówienia z opcją przelewu bankowego ,czas ten wydłuża się o potwierdzenie płatności na koncie bankowym.
 
KOSZTY WYSYŁKI:
 
- Podane w sklepie ceny nie zawierają kosztów przesyłki, zostaną one automatycznie skalkulowane przy dokonywaniu zamówienia w koszyku. Przy zamówieniach na kwotę powyżej 250 zł przesyłka GRATIS! – Nie dotyczy to zamówień ZA POBRANIEM
- Podane koszty przesyłki dotyczą wyłącznie dostawy na terenie Polski.
- Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem FIRMY KURIERSKIEJ oraz POCZTY
 
FORMY PŁATNOŚCI:

- Przelewem na konto WITCHING HOUR PRODUCTIONS
- Za pobraniem – zapłata za towar następuje w momencie odbioru towaru u kuriera lub listonosza
- Przekazem pocztowym - pieniądze przesyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej (czerwony druk). Prosimy o staranne i czytelne podawanie swojego adresu na wszystkich odcinkach przekazu.
- Pay Pal
- Payu
- Przelewy 24
- DOTPAY
 
REKLAMACJE:
 
- Jeśli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim ukryte wady, w ciągu  7 dni powinien odesłać go przesyłką pocztową do siedziby WITCHING HOUR PRODUCTIONS z opisem wady.  Reklamacja zostanie rozpatrzona w przeciągu dwóch dni od otrzymania przesyłki. Towar uszkodzony, zostanie wymieniony na pełnowartościowy. Jeśli będzie to niemożliwe, na przykład ze względu na brak w magazynie, klientowi zostanie zaproponowana pozycja zastępcza, bądź też zwrócona równowartość produktu.
 
FAKTURY VAT:
 
Na życzenie wystawiamy faktury VAT, takie życzenie należy jednak zgłosić w momencie składania zamówienia.
 
ZWROT TOWARÓW
Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
Zwracany towar musi być w pełni kompletny, nieuszkodzony bez  śladów używania, lub też świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia. Towar musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu.
JAK DOKONAĆ ZWROTU PRODUKTÓW?
W celu dokonania zwrotu wyślij e-mail na adres : vaderempire@witchinghour.pl z :
- numerem zamówienia
- podaj nazwę towaru który chcesz zwrócić
- podaj adres zwroty e-mail  
 W informacji zwrotnej wysłanej na podany adres mailowy otrzymasz informację adres na jaki należy wysłać zwracany produkt. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki mamy zwrócić zapłatę. Paczkę należy odesłać na własny koszt.
ZWROT PIENIĘDZY
W ciągu dwóch dni roboczych dokonamy sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione wymagania w ciągu 7 dni roboczych, dokonamy zwrotu zapłaty na wskazane konto.
WARUNKI ZWROTU
Zwrot produktu zakupionego w sklepie internetowym jest uregulowany ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7. Na jej podstawie, konsumentowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w okresie 10 dni od dostarczenia. Konsument ma prawo zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.
Od 25 grudnia 2014 r. w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) art. 27, konsumentom przysługuje dłuższy czas na zwrotu towaru. Nie 10 dni, jak dotychczas, a 14 dni.
Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.
Zgodnie z ustawą, zwrotowi nie podlegają produkty chronione prawami autorskimi, takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką, płyty winylowe, kasety, itp. oraz produkty szybko psujące np. artykuły spożywcze.
Zwrot w ciągu 14 dni obowiązuje produkty kupione w sklepie VADEREMPIRE.PL od dnia 23 grudnia 2014.
 
pobierz i wypełnij :
OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

POLITYKA PRYWATNOŚCI :
Dane zbierane na stronie sklepu internetowego WITCHING HOUR PRODUCTIONS wykorzystywane są do realizacji zamówień. Informacje zawarte w logach systemowych są przez  WITCHING HOUR PRODUCTIONS  wykorzystywane jedynie w celach technicznych mających związek z administracją serwerami. Cookies są używane w celu stwierdzenia czy dany użytkownik kiedykolwiek korzystał z serwisu WITCHING HOUR PRODUCTIONS . Wyłączenie cookies zwykle nie uniemożliwia korzystania z naszych serwisów, ale może je utrudnić. Wszelkie informacje o użytkownikach są przechowywane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa. WITCHING HOUR PRODUCTIONS  gromadzi i przetwarza dane osobowe Użytkownika zgodnie z niniejszymi zasadami ochrony danych osobowych, wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U.2002, nr 101, poz. 926, ze zm.)
 
DANE OSOBOWE:

Wszystkie dane osobowe przekazywane przez Państwo są przetwarzane przez WITCHING HOUR PRODUCTIONS: 
- realizacji zamówień
-  po wyrażeniu przez klienta zgody, w celu informowania o nowościach, promocjach itp.
Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom lub osobom trzecim.

RABATY:
- przy jednorazowym zamówieniu powyżej 250 zł - wysyłka gratis!  - nie dotyczy przesyłek wysyłanych za pobraniem
- pozostałe rabaty przyznawane są indywidualnie stałym klientom naszego sklepu, przyznawane są także dodatkowe punkty oraz stosowany jest specjalny program dla zalogowanych fanów zespołu VADER o których informujemy po zalogowaniu się na sklepie.
 
 
ADRES KORESPONDENCYJNY :
WITCHING HOUR PRODUCTIONS
Ul. ARMII LUDOWEJ 78
15-170 BIAŁYSTOK
POLAND
INFORMACJE :
vaderempire@witchinhour.pl
www.witchinghour.pl
 
KONTAKT Z ZESPOŁEM VADER :
http://www.vader.pl
https://www.facebook.com/vader

 
   

Przejdź do strony głównej
PolskiAngielski
© VADER & WITCHING HOUR PRODUCTIONS 2014-2015 | ALL RIGHTS RESERVED | DZGN BY FILIKS.PL | ENGINE BY Oprogramowanie sklepu shopGold.pl